Gnalift Asansör Mühendislik | İstanbul

Gnalift Mühendislik Hakkımızda

Gnalift Hakkında Daha Fazla Detay öğrenin...

Gnalift Asansör Mühendislik

Deneyimli çalışma kadrosuyla asansör sektöründe 30 Yıl.

Gnalift Asansör Mühendislik, şirket içi ve şirket dışı iletişimiyle, deneyimli, yetenekli ve işinin ehli kadrosuyla, her türlü asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bantların; imalatı, toptan ticareti, ithalatı, ihracatı, montajı, modernize edilmesi, servis ve bakımı ile her çeşit yedek parça ve malzemenin ithalatı, ihracatı ve toptan ticareti konularında hizmet vermekte ve güçlü, deneyimli çalışma kadrosuyla asansör sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gnalift Asansör Mühendislik olarak hedefimiz; uzun yıllar boyunca bu sektörde hizmet vermiş, uluslar arası tecrübe, teknik birikim, beceri ve is disiplinine sahip değerli kadromuzla birlikte çağdaş, teknolojik gelişmelere uygun, özel ve modern dizaynlarımızı kaliteli, etkin hizmet anlayışını ön planda tutarak müşterilerimize sunmak ve Türkiye pazarında uluslar arası markalar ile rekabet eden bir marka yaratmaktır.

Gnalift Asansör Mühendislik "kaliteli ürün - iyi hizmet" ilkesinden ödün vermeden çizgisini ve hedeflerini daha yukarılara taşımaktadır. ülkemiz asansör sektöründeki gelişmeleri yakından izleyen Gnalift Asansör Mühendislik, gelen talepler doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazesini biraz daha genişletmektedir.

Gnalift Asansör Mühendislik; güçlü vizyonu, müşteri odaklı liderlik anlayışı ve 20 yılın üzerinde uluslar arası firmalarda hizmet vermiş kadrosuyla başarıya ulaşmayı hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak ve hizmetteki tüm sınırları ortadan kaldırmak için büyümekte ve müşterilerinden aldığı destekle daha iyi hizmet vermek için çalışmaktadır.

Gnalift' in Değişmez çizgisi

Gnalift Asansör Mühendislik, kurulduğu günden itibaren "Müşteri Memnuniyeti ilkesinden şaşmadan sizlere uzun seneler hizmet vermeyi arzulamaktadır.