Gnalift Asansör Mühendislik | İstanbul

Yürüyen Merdivenler

Yürüyen Merdiven çözümlerimiz küçük ticari merkezlerden yoğun aktarma merkezlerine kadar tüm uygulamalar için ideal seçim olacak şekilde, ihtiyaçlarınıza da uyarlanabilmektedirler.

Yürüyen merdiven ve yürüyen yollarımız eko-etkinlik, güvenlik ve görsel tasarım için standart oluşturmaktadırlar. Düşük bir toplam mülkiyet maliyetine sahip bulunan yüksek kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktayız. çözümlerimiz ayrıca küçük ticari merkezlerden yoğun aktarma merkezlerine kadar tüm uygulamalar için ideal seçim olacak şekilde, ihtiyaçlarınıza da uyarlanabilmektedirler.

Türkiye’de hidrolik asansör denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Kleemann, hayat konforu için çıktığı yolculuğu yürüyen merdiven ve bantlarda sunduğu üstün kalite ve hizmet ile de sürdürüyor. Güçsan Asansör Güçlü Alman teknolojisi ile hidrolik asansör alanında sektör lideri olan marka, 1992 yılından beri yürüyen merdiven ve bant üretimi gerçekleştiriyor.

Türkiye’de hidrolik asansör denildiğinde akla gelen ilk markalardan olan Kleemann, hayat konforu için çıktığı yolculuğu yürüyen merdiven ve bantlarda sunduğu üstün kalite ve hizmet ile de sürdürüyor. Güçlü Alman teknolojisi ile hidrolik asansör alanında sektör lideri olan marka, 1992 yılından beri yürüyen merdiven ve bant üretimi gerçekleştiriyor.

 

Estetik tasarım, yüksek teknoloji

Yürüyen merdiven ve bantta yıllık üretim kapasitesi 3 bin rakamına ulaşan dünyaca ünlü Kleemann markası, sunduğu çok özel avantajlarla da sektörde fark yaratıyor. Kleemann yürüyen merdiven ve bantlar, istenilen ebatlarda ve farklı ekipman seçenekleri ile üretilebiliyor. Ayrıca estetik tasarımları sayesinde kullanıldıkları ortamın havasını değiştiriyor. özel üretim olanağı ile havalimanından alışveriş merkezine, metrodan otellere ve plazalara kadar her bina ve projeye kolaylıkla uygulanabiliyor

 

Yürüyen merdiven ve bantlarda standartlar yükseliyor

Kleemann’ın yürüyen merdiven ve bantlarda sunduğu diğer avantajlar ise maksimum güvenlik, sessiz çalışma ve konforlu ulaşım… Yüksek performansı ile dikkat çeken Kleemann yürüyen merdiven ve bantlar, TUV ve DNV gibi onaylanmış kurumlardan ISO 9.000, ISO 4.000, OHSAS 18.000 ve CE sertifikalarına sahip. Kleemann, verdiği 3 yıla kadar garanti ile yalnızca hayat kalitesini değil uzun ömür ve dayanıklılık gibi kavramları da yukarıya taşıyor.

çok özel paket çözümler Kleemann’da…

Kleemann, ileri teknoloji ürünü tüm yürüyen merdiven ve bant alternatiflerini birbirinden farklı çok özel paket çözümlerle sunuyor. Birbiri ile tamamen uyumlu parçalar, teknik destek, düşük maliyetle yüksek performans, üstün kalite gibi birçok avantaj, Kleemann güvencesi ile bu paketlerde buluşuyor.

Kleemann, özellikleri arasında kolay ve hızlı kurulum da bulunan yürüyen merdiven ve bantların montajında da özel eğitim almış teknik personel ve mühendisler ile destek sağlıyor. Ayrıca satış sonrası destek ve yedek parça stoğu ile de daima yanınızda oluyor.